Kontakt

Pokud máte otázky, nebo zájem o nejnovější ShockCell technologii pro váš salón, kontaktujte nás prosím prostřednictvím formuláře nebo prostřednictvím níže uvedených kontaktů.

Pro nezávaznou rezervaci vyplňte prosím formulář REZERVACE a bude vás kontaktovat salon, který si vyberete z nabídky aby vám blíže popsal proceduru a dohodl se s vámi na termínu.

Kontaktní formulář

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

+421 905 644 151 - prodej přístrojů
+421 911 729 361 - produktové informace a informace o terapiích
 

E-mail:  bato@winmed.sk

Winmed, s.r.o.

Jelenecká 963/177
951 01 Nitrianske Hrnčiarovce
Slovakia

IČO: 52116603
DIČ: 2120911452
IČ DPH: SK 2120911452

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.