Rezervace

Využijte nový špičkový přístroj ShockCell - unikátní bezbolestnou rázovou vlnu s radiofrekvencí v jedné hlavici, který vám pomůže odstranit problémy s celulitidou a zpevní vaši pokožku. Klidně toto řešení můžeme nazvat i léčbou celulitidy, protože "rázovka" ji rozbije, přestaví tukovou vrstvu, obnoví kolegénové vlákna, a celkově zjemní pokožku, přičemž zevnitř, v podkoží, ji zpevňuje.

Nejúčinnější metoda na odstranění celulitidy

První terapie pouze 39 EUR

Vyplňte vaše jméno, telefon a email, najděte v seznamu provoz s kosmetickou bezbolestnou rázovou vlnou s radiofrekvencí, která je k vám nejblíže a my vás budeme kontaktovat abychom si s vámi dohodli termín první terapie a poskytly Vám další informace.

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.