Jak to funguje

ShockCell - unikátní kombinace bezbolestné rázové vlny, radiofrekvence a transdermálního přenosu účinných látek do tkání

technology_01
Odstranění celulitidy synergií 3 energií

Při působení kosmetickou rázovou ShockCell na ošetřované místo působí současně tři fyzikální stimulační energie

 

1 RÁZOVÁ VLNA

2 RÁDIOFREKVENČNÍ STIMULACE

3 TRANSDERMÁLNÍ VEHIKULACE

 

Samotná radiofrekvence TECAR i kosmetická rázová vlna jsou velmi efektivní, ale při jejich současném působení je účinek výrazně znásoben a přetrvá dlouho. Při správné úpravě pohybového režimu a stravovacích návyků se po kúře ShockCell problémy s celulitidou již nevrátí nebo dlouhodobě výrazně zlepší.

technology_01
Patentovaná Technologie

Revoluční a jedinečný přístroj, který kombinuje tři technologie tak, aby pomohl vyřešit i nejzávažnější typy celulitidy, ochablost kůže a lokální nahromadění tuku.

technology_01
2 Lymfodrenáž - odplavení tuku

Radiofrekvenční stimulace zajistí odplavení přebytečného tuku, detoxifikaci a spolu s kosmetickou rázovou vlnou stimuluje prokrvení  pokožky.

technology_01
Vyššií Efektivita

Současné působení tří technologií. Kromě toho, že je technologie ReCell zcela bezbolestná, zajišťuje současným působením rázové vlny, radiofrekvence a transdermální vehikulácie rychlejší a efektivnější výsledky. Toto nám umožňuje efektivně změkčit a následně rozpustit tuk v tukových buňkách, zejména v těžších případech celulitidy, a přinést dlouhodobé výsledky.

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.