Technické informace

ShockCell - nejúčinnější technologie pro řešení problémů s tukem a celulitidou

ShockCell - bezbolestná trojkombinace pro odbourávání tuků a řešení problémů s celulitidou

Snadné použití

Interaktivní systém ShockCell dokonale spojuje účinek tří technologií prostřednictvím sofistikovaného softwaru. Výstupem přes jednoduché a intuitivní grafické rozhraní se všemi potřebnými přednastavenými protokoly vám umožní vyřešit všechny problémy spojené s nedokonalostmi těla, jednoduché na obsluhu, příjemné při použití.

Patentovaná technologie

ShockCell - revoluční a jedinečný přístroj, který kombinuje tři technologie - bezbolestnou kosmetickou rázovou vlnu, radiofrekvenci a transdermální vehikuláciu s cílem vyřešit i nejzávažnější celulitidu, ochablost a hromadění tuku na problematických partiích.

Bezbolestná procedura

Běžná rázová vlna je vždy spojena s bolestí a nepříjemným hlukem. Naše bezbolestná kosmetická rázová vlna ShockCell umožňuje dosahovat vynikajících výsledků bez utrpení a zcela bez hluku. Pouze relaxujete a o ostatní se postará personál našich partnerských salonů a ShockCell.

Vyššií efektivita

Současné působení. Kromě toho, že je technologie ShockCell zcela bezbolestná, zajišťuje rychlejší a efektivnější výsledky, což nám umožňuje změkčit tkáň a následně rozpustit tuk v tukových buňkách, zejména v nejtěžšíchších případech celulitidy a přinést dlouhodobé výsledky.

3x efektivnější

Biostimulační technologie ShockCell zajišťuje rozpuštění, odplavení přebytečného tuku a podporuje prokrvení tkání.

Aplikačné oblasti
Ruky

Odstraňuje nedokonalosti a ochablost pokožky rukou pomocí speciálních protokolů pro tónování a tvarování (liposculpture) rukou.

Břicho

Zmenšuje "břišní" nedokonalosti a účinně bojuje proti ochablosti, včetně velmi závažných stavů.

Zadek

Při všech problémech se zadkem odstraňuje nedokonalosti a vede k pevnému a pěkně tvarovanému zadku.

Boky

Tónování, zpevnění a hluboké vyhlazení pokožky, eliminuje lokalizovaný tuk.

 

Vnitřní a vnější stehna

Tónování a zpevnění pomocí speciálních protokolů pro vnitřní a vnější stehno, které bojují proti fibrózní i edematózní celulitidě.

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.