Ochrana soukromí

Děláme vše proto, abyste se s námi cítili bezpečně. Při zpracovávání Vašich osobních údajů nejen respektujeme a dodržujeme všechny předpisy, které se ochrany Vašich osobních údajů týkají, ale snažíme se dělat i více.

Vyplněním formuláře, přihlášením k odběru obchodních sdělení nebo prohlížením našich webových stránek umožňujete naší společnosti využívat Vaše osobní údaje.

V případě, že se rozhodnete vyplnit náš kontaktní formulář, sbíráme o Vás pouze následující údaje - jméno, příjmení, telefonní číslo a e-mailová adresa. Tyto údaje využíváme k tomu, abychom s Vámi věděli komunikovat.

Osobní údaje z důvodu evidence uživatelů držíme po dobu 5 let od Vašeho posledního vyplnění formuláře. Během doby 5 let od Vaší posledního vyplnění kontaktního formuláře zpracováváme Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, věk a e-mailová adresa a telefonní číslo, za účelem přímého marketingu, na právním základě oprávněného zájmu provozovatele.

Vaše kontaktní údaje používáme pro zaslání našich oznámení souvisejících s poskytováním služeb nebo když chceme reagovat na Vaše oslovení, když se nás ptáte, co se děje s Vaší objednávkou.

Vaše osobní údaje jsou používány výhradně pro naše interní potřeby a to zejména z výše uvedených důvodů. 

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.