Pro majitele salonů

Pokud máte salon a zaujala vás technologie ShockCell, kontaktujte nás pro více informací.

 

Rádi bychom vás zároveň pozvali do našeho showroomu - Winmed centrum v Nitře (Nitrianske Hrnčiarovce), kde vám o technologii řekneme více, ukážeme vám použití ShockCell v praxi a přejdeme s vámi i ekonomický přínos přístroje pro váš salon.

 

Rovněž si ve Winmed centru můžete vyzkoušet další nejmodernější technologie WinForm pro salony ( prístroje pro kosmetické tvárové ošetření..., )

 

Kontaktujte nás pro více informací přes kontaktní formulář, mailem bato@winmed.sk nebo přímo na telefonním čísle +421 905 644 151

Řekli o nás
Alexia Beauty Studio Trenčín

Alexia Beauty Studio v Trenčíně může potvrdit účinky rázové vlny ReCell. Pracujeme s tímto přístrojem i v našem studiu a máme krásné výsledky ošetření celulitidy a lokálním hromaděním tuku. Po několika ošetřeních zůstává pokožka hladká, prokrvená a zpevněná. Přebytečný tuk se postupně vyplavuje. Doporučujeme.team ALEXIA

Janka Nitra

Po ošetření celulitidy jsem měla krásný výsledek. Vyhladili se deformace, jamky zmizely, kůže se vypnula, zmenšil se objem, zmizela celulitida.

Gabriela Bratislava

Vynikající účinek technologie ReCell jsem si ověřila na ochablých rukou. Už po třech ošetřeních jsem cítila a viděla změnu, v ošetření dále pokračuji.

Jana Modra

Výborné výsledky - výrazná ztráta obvodu břicha - po osmi ošetřeních mě přesvědčili, že s ReCell ošetřeními budu pokračovat i na rukou a později pravděpodobně i na nohách.

Petra Trenčín

Díky ReCell se mi výrazně zlepšil stav celulitidy již po osmi ošetřeních.

Pro zkvalitnění našich služeb používáme na stránkách cookies. Pokračováním na této stránce vyjadřujete souhlas s používáním všech cookies. Více informací naleznete v sekci ochrana soukromí.